Події

31.03.2020 Поведінка у ліфті під час пандемії коронавірусу

Жителям багатоквартирних будинків під час карантину слід уникати скупчень людей у ліфтах та під’їздах.

25.03.2020 Заходи безпеки у ЖК "Комфорт Таун"

Під час карантину керуюча компанія продовжує дезінфекцію вхідних груп, кабін ліфтів, місць загального користування. Обробляються хвіртки і місця збору сміття, сміттєві баки.

23.03.2020 Кристуватися спортивними та дитячими майданчиками заборонено

Шановні жителі!      З 23 березня у Києві заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

17.03.2020 Запобіжні заходи проти коронавірусу

Шановні жителі! У зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 урядом країни прийняті заходи щодо введення карантину. Просимо дотримуватися рекомендацій МОЗ, мити руки, обмежити пересування, уникати контактів з людьми з ознаками захворювання та скупчення людей.

27.02.2020 Оновлення мобільного додатку

Перевіряйте нову версію програми Comfort Town в своєму телефоні. В оновленні доопрацьована авторизація клієнтів для Android - тепер логін і пароль зберігається автоматично. Виправлені помилки в роботі програми на iOS.

27.01.2020 Оплата комунальних послуг відтепер на сайті ТОВ «Комфорт-Таун»

Для максимальної зручності жителів ЖК «Комфорт Таун» керуюча компанія запровадила функцію оплати комунальних послуг безпосередньо на сайті компанії https://comfort-town.com.ua.

28.12.2019 З Новим роком та Різдвом!

Щиро вітаємо зі святами!

09.12.2019 Благодійна акція фонду "Домики"

У ЖК "Комфорт Таун" розпочинається благодійна акція фонду "Домики"

22.11.2019 Оновлення функціоналу сайту та мобільного додатку

Внесення показань електролічильників для тих, у кого не укладені прямі договори з ТОВ «Київські енергетичні послуги» (YASNO),  функція нагадування про повірку лічильника та повідомлення - такі нововведення тепер доступні на сайті керуючої компанії «Комфорт-Таун».

11.10.2019 Охорона затримала трьох громадян Албанії за напад

11 жовтня близько 2.45 ночі троє чоловіків східної зовнішності напали на чоловіка і жінку на території ЖК «Комфорт Таун» біля 2 корпусу. Охоронець на КПП №1 викликав черговий патруль і застосував до нападників газовий балончик.

Новини

Спачуйте послуги своєчасно
Спачуйте послуги своєчасно

Шановні жителі.

На сьогодні керуюча компанія має в своєму розпорядженні достатню кількість засобів для дезінфекції та захисту співробітників під час виконання робіт.

Поведінка у ліфті під час пандемії коронавірусу
Поведінка у ліфті під час пандемії коронавірусу

Жителям багатоквартирних будинків під час карантину слід уникати скупчень людей у ліфтах та під’їздах.

Завантажте наш додаток