Звіт охорони 8-15 лютого

Опубліковано: 17.02.2021 04:08:03
Звіт охорони 8-15 лютого

9.02.

О 22.00 надійшов сигнал про те, що біля 1 корпусу скупчення людей і машин, можливо виникла конфліктна ситуація. Патруль прибув на місце, але не помітив нічого незвичайного.

О 22.10 на гарячу лінію звернувся житель 3 корпусу - він помітив жінку і чоловіка на своєму поверсі, їх дії здалися йому підозрілими. Патруль з'ясував, що вони збирали меблі для власника сусідньої квартири.

11.02.

О 15.25 жителі повідомили, що на декоративних гірках біля будинку на просп. Соборності, 17 знову катаються діти. Патруль по прибуттю їх вже не виявив.

О 20.10 на гарячу лінію надійшов виклик від мешканців 15 корпусу - біля будинку компанія шумно себе поводила і підривала піротехніку. Патруль обійшов корпус, але не виявив порушників.

В 22.24 зафіксували звернення від жителів 2 корпуси на вул. Регенераторной - на одному з поверхів спить чоловік. Патруль знайшов молодого чоловіка, він був нетверезим, сказав, що не є жителем КТ. Патруль викликав загін ДСО, який забрав чоловіка.

12.02

В 00.53 надійшов сигнал - в одній з квартир 2 корпусу на вул. Регенераторною дуже сильно шумлять. Патруль прибув на місце, подзвонив в квартиру, зазначену в зверненні, і провів бесіду з її жителями- більше скарг не надходило.

В 01.35 з просп. Соборності, 17 подзвонив житель на гарячу лінію і повідомив, що хтось намагається проникнути в його квартиру. Патруль прибув на місце, оглянув весь під'їзд, але нікого не виявив.

В 8.57 з 1 КПП надійшов виклик - невідомий чоловік намагається прорватися на територію без СКД ключів і заявки. Мотивував надання вільного доступу тим, що є колишнім правоохоронцем і направляється в гості. Патруль пояснив йому правила комплексу. В результаті гостя з КПП забрала жителька.

В 15.37 в 5 корпусі на вул. Регенераторній жителі виявили сплячого на сходовому майданчику чоловіка. Патруль з'ясував, що молодий чоловік був у стані сильного алкогольного сп'яніння і не зміг дістатися додому. Він назвав номер квартири, куди його проводив патруль. Двері чоловік відкрив своїм ключем.

15.02

В 12.52 надійшла скарга від мешканців, що біля 15 корпусу на вул. Регенераторній припаркувалося авто з грубими порушеннями ПДР. Патруль виявив машину і провів бесіду з водієм, після чого авто виїхало.

Новини

Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»
Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»

Відкрито збір коштів на реконструкцію окремих об’єктів ЖК «Комфорт Таун». Це ті витрати, які не входять в базовий щомісячний тариф, і які мають цільове призначення.

Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун
Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун

Територіальна оборона разом із охороною комплексу працюють 24/7 заради безпеки та спокою наших мешканців.

Завантажте наш додаток