Звіт охорони 8-15 лютого

Опубліковано: 17.02.2021 04:08:03
Звіт охорони 8-15 лютого

9.02.

О 22.00 надійшов сигнал про те, що біля 1 корпусу скупчення людей і машин, можливо виникла конфліктна ситуація. Патруль прибув на місце, але не помітив нічого незвичайного.

О 22.10 на гарячу лінію звернувся житель 3 корпусу - він помітив жінку і чоловіка на своєму поверсі, їх дії здалися йому підозрілими. Патруль з'ясував, що вони збирали меблі для власника сусідньої квартири.

11.02.

О 15.25 жителі повідомили, що на декоративних гірках біля будинку на просп. Соборності, 17 знову катаються діти. Патруль по прибуттю їх вже не виявив.

О 20.10 на гарячу лінію надійшов виклик від мешканців 15 корпусу - біля будинку компанія шумно себе поводила і підривала піротехніку. Патруль обійшов корпус, але не виявив порушників.

В 22.24 зафіксували звернення від жителів 2 корпуси на вул. Регенераторной - на одному з поверхів спить чоловік. Патруль знайшов молодого чоловіка, він був нетверезим, сказав, що не є жителем КТ. Патруль викликав загін ДСО, який забрав чоловіка.

12.02

В 00.53 надійшов сигнал - в одній з квартир 2 корпусу на вул. Регенераторною дуже сильно шумлять. Патруль прибув на місце, подзвонив в квартиру, зазначену в зверненні, і провів бесіду з її жителями- більше скарг не надходило.

В 01.35 з просп. Соборності, 17 подзвонив житель на гарячу лінію і повідомив, що хтось намагається проникнути в його квартиру. Патруль прибув на місце, оглянув весь під'їзд, але нікого не виявив.

В 8.57 з 1 КПП надійшов виклик - невідомий чоловік намагається прорватися на територію без СКД ключів і заявки. Мотивував надання вільного доступу тим, що є колишнім правоохоронцем і направляється в гості. Патруль пояснив йому правила комплексу. В результаті гостя з КПП забрала жителька.

В 15.37 в 5 корпусі на вул. Регенераторній жителі виявили сплячого на сходовому майданчику чоловіка. Патруль з'ясував, що молодий чоловік був у стані сильного алкогольного сп'яніння і не зміг дістатися додому. Він назвав номер квартири, куди його проводив патруль. Двері чоловік відкрив своїм ключем.

15.02

В 12.52 надійшла скарга від мешканців, що біля 15 корпусу на вул. Регенераторній припаркувалося авто з грубими порушеннями ПДР. Патруль виявив машину і провів бесіду з водієм, після чого авто виїхало.

Новини

В ЖК “Комфорт Таун” розпочався плановий моніторинг протипожежного обладнання
В ЖК “Комфорт Таун” розпочався плановий моніторинг протипожежного обладнання

З 17 січня у будинках ЖК “Комфорт Таун» розпочалася планова перевірка системи сповіщення про пожежу, та систем димовидалення.

В ЖК "Комфорт Таун" розпочинається реконструкція вулиці Юрія Липи
В ЖК "Комфорт Таун" розпочинається реконструкція вулиці Юрія Липи

З 20 грудня розпочнеться реконструкція проїзної частини по вул. Юрія Липи. 

Завантажте наш додаток