Перший тиждень лютого - звіт охорони

Опубліковано: 09.02.2021 03:09:50
Перший тиждень лютого - звіт охорони

2.02

О 21.45 на КПП 5 по гарячій лінії отримали повідомлення - біля будинку на просп. Соборності, 17 конфлікт за участю декількох чоловік.

Патруль з'ясував, що жителі виявили неправильно припарковану машину, а двоє чоловіків з цього автомобіля порахували, що порушення парковки не було. Патруль спробував врегулювати розбіжності, сторони розійшлися без виклику поліції.
3.02
О 14.50 на гарячу лінію звернулися мешканці будинку на просп. Соборності, 17 - вони помітили, що діти катаються з декоративних гірок. Патруль прибув на місце і зробив зауваження.
В 21.21 надійшла скарга на одну з квартир в 4 корпусі на вул. Регенераторній. Патруль прибув за адресою і виявив групу нетверезих молодих людей. З ними провели роз'яснювальну бесіду, після чого звернень більше не надходило.
4.02
Об 11.20 надійшов сигнал від жителя про те, що біля 5 корпусу на вул. Регенераторній вдарили припаркований автомобіль. Заявник сказав, що це пошкодження його машині було нанесено недавно. Попросив патруль посприяти в пошуку винуватця і перевірити, чи не надходила інформація про подію від очевидців.
5.02
О 17.50 з КПП 2 патрулю повідомили про напад на охоронця. Конфлікт стався між черговим на КПП і таксистом, екстрено була викликана ДСО, але таксист забрав пасажирку і поїхав до приїзду служби.
6.02
О 15.10 надійшов сигнал з КПП 3 про двох молодих чоловіків, які пройшли на територію без заявки в один з барів, розташованих в комплексі. На зауваження охорони не реагували, і через те, що охоронець не міг покинути КПП, молодих людей затримав патруль. З ними провели бесіду і вивели за територію комплексу.

Новини

В ЖК “Комфорт Таун” розпочався плановий моніторинг протипожежного обладнання
В ЖК “Комфорт Таун” розпочався плановий моніторинг протипожежного обладнання

З 17 січня у будинках ЖК “Комфорт Таун» розпочалася планова перевірка системи сповіщення про пожежу, та систем димовидалення.

В ЖК "Комфорт Таун" розпочинається реконструкція вулиці Юрія Липи
В ЖК "Комфорт Таун" розпочинається реконструкція вулиці Юрія Липи

З 20 грудня розпочнеться реконструкція проїзної частини по вул. Юрія Липи. 

Завантажте наш додаток