Перший тиждень весни без особливих пригод. Звіт охорони

Опубліковано: 11.03.2021 12:46:04
Перший тиждень весни без особливих пригод. Звіт охорони

1.03
О 6.45 надійшов виклик з КПП 3 - чоловік пройшов під шлагбаумом, без пред'явлення ключів або заявки, на зауваження охорони на посту не реагував. 

Патруль затримав чоловіка на території. При розмові з'ясувалося, що він був в гостях і поїхав на таксі, залишивши машину в комплексі, і тепер хотів її забрати. Патруль вивів гостя на КПП, щоб для нього була складена заявка за правилами комплексу.
О 14.15 жителі 11 корпусу на вул. Регенераторній поскаржилися на гарячу лінію на шумні роботи. Патруль прийшов за вказаною адресою, проте не виявив джерела шуму, двері за вказаною в заявці адресою також не відкрили.
2.03
О 8.40 надійшов виклик від мешканців 14 корпусу. За словами заявника, невідомий чоловік ходив біля під'їзду, потім зайшов в парадне і пройшовся по поверхах. Патруль оперативно відреагував на звернення. В результаті дійсно зустрів чоловіка, який виявився співробітником поліції і відпрацьовував оперативну інформацію.
О 17 годині на гарячу лінію надійшло повідомлення про конфліктну ситуацію, що розгорілася між сусідами на побутовому грунті. Патруль провів бесіду і врегулював ситуацію мирним шляхом.
4.03
Близько 7 ранку надійшов виклик від жительки 2 корпусу на вул. Регенераторній, яка повідомила, що хтось намагається проникнути в її квартиру. Патруль на місці застав співробітників поліції, які в ході оперативно-слідчих дій намагалися потрапити в квартиру, але господиня не відкривала їм двері.
О 10.45 патруль разом зі співробітниками керуючої компанії виявили, що недалеко від 9 КПП вивантажують сміття з машини в контейнер. Вантажна машина заїхала на територію комплексу вже зі сміттям, і не дивлячись на запевнення дівчини, яка з'явилася пізніше і наполягала на тому, що будівельні відходи виносили з її квартири, патруль і співробітники керуючої компанії зафіксували зворотне і склали акт.
О 20.15 на гарячу лінію надійшов сигнал про те, що на території комплексу, орієнтовно біля КПП 2, пропала маленька дівчинка. Були задіяні всі патрулі, пересування дівчинки відстежив диспетчер відеоспостереження і скоординував дії охорони. Через 15 хвилин дитину знайшли і повернули батькам.
5.03
О 6.15 жителі повідомили на гарячу лінію про чоловіка, який риється в сміттєвому баку біля 14 корпусу. Патрульні виявили чоловіка, який, як з'ясувалося, не був жителем комплексу, і вивели його за територію.
Увечері патруль двічі виходив за скаргами на поведінку неповнолітніх, які шумно і зухвало поводилися, зробиа зауваження і провів роз'яснювальну бесіду з молоддю.
6.03
Жителі 14 корпусу поскаржилися на дуже гучну музику сусідів з 4 під'їзду. Крім патруля жителі також викликали поліцію і написали колективну скаргу.
А близько 18 години з КПП 3 надійшов виклик - чоловік пройшов на територію без заявки, на зауваження охорони не реагував. Патруль затримав чоловіка, який поводився агресивно, і був змушений викликати поліцію.
7.03
О 14.30 на гарячу лінію надійшов виклик від жителя будинку на вул. Липи, 6 - він повідомив, що хтось намагається проникнути в його квартиру. Але по прибуттю патруль не виявив сторонніх в під'їзді.
 

Новини

Звіт охорони за тиждень. 15-21 березня
Звіт охорони за тиждень. 15-21 березня

18.03
О 3.20 від мешканців 1 корпусу по вул. Регенераторній надійшло звернення на гарячу лінію, що в один з під'їздів проник незнайомий чоловік.

Останній тиждень зими. Звіт охорони
Останній тиждень зими. Звіт охорони

22.02
Під час патрулювання території біля 16 будинку на вул. Березневій співробітники охорони виявили таксі, яке стояло на тротуарі під час виконання розвантаження. Зробили зауваження водієві, машина поїхала.

Завантажте наш додаток