Звіт охорони за вересень 2021 року

Опубліковано: 21.10.2021 05:34:55
Звіт охорони за вересень 2021 року

За вересень 2021 року надійшло 156 звернень на охорону від мешканців ЖК Комфорт Таун.

Частина звернень — це скарги з приводу шуму та порушення громадського порядку: шум ремонту, голосні компанії, що розпивають алкогольні напої.

На кожну зі скарг було оперативно відреаговано. В усіх випадках патруль провів роз'яснювальну бесіду щодо правил громадського порядку. Більшість конфліктних ситуацій було вирішено без залучення Державної служби охорони та поліції.

В 11 випадках патруль був вимушений викликати ДСО або поліцію (102).

Також охороною зафіксовано спроби пройти на територію ЖК без ключів СКД або заявок від мешканців. Після з’ясування обставин виявилося, що більшість випадків сталася через недотримання правил оформлення пропусків на територію ЖК.

Нагадуємо, що для уникнення подібних ситуацій необхідно подавати заявку на охорону та оформлювати пропуск для відвідувачів, що не проживають на території ЖК; служб доставки; таксі тощо. Або зустрічати гостей особисто, за відсутності підписаного договору на охорону.

За місяць патруль отримав 4 повідомлення про те, що на території ЖК загубилися діти. На щастя, всіх малюків швидко знайшли.

Вересень не обійшовся без інцидентів, але завдяки пильності та злагодженій роботі персоналу охоронної компанії “Архангел”, усі звернення, що надійшли в роботу були успішно опрацьовані.

Новини

На території ЖК «Комфорт Таун» відкрився новий паркінг
На території ЖК «Комфорт Таун» відкрився новий паркінг

Наземний 5-тирівневий паркінг по вул. Березневій, 12г. розрахований на 300 місць для авто. 

День захисників та захисниць України
День захисників та захисниць України

Вітаємо захисників та захисниць України зі святом! 

Завантажте наш додаток