Компания Комфорт-Таун презентувала свою онлайн-платформу на міжнародній виставці

Опубліковано: 11.06.2021 05:40:25
Компания Комфорт-Таун презентувала свою онлайн-платформу на міжнародній виставці

Керуюча компанія «Комфорт-Таун» взяла участь в міжнародній професійній виставці SMART BUILDING і презентувала свій продукт.

Comfort Town App - ефективна онлайн-платформа для управління багатоквартирними будинками, комунікації, формування нарахувань, обліку комунальних платежів та взаємодії з жителями. 
Мобільний додаток дозволяє жителю з максимальною економією часу і зусиль залишати заявки в керуючу компанію, відстежувати їх статус і бачити коментарі виконавців, отримувати і оплачувати комунальні квитанції, брати участь в житті свого ЖК. 


Для обслуговуючих компаній та ОСББ наш програмний комплекс - це облік жителів, ефективне реагування на звернення, формування квитанцій і швидка обробка платежів, забезпечення комунікації з жителями, прийом показань лічильників, формування документів тощо.


Презентація онлайн-платформи привернула увагу членів асоціацій ОСББ, депутатів і представників муніципалітетів різних областей України, керівників підприємств і забудовників.
Comfort Town App - це не тільки програмний софт, це багаторічний досвід, що став готовим рішенням в сфері ЖКГ. Ми оптимізували робочі процеси і вивели обслуговування клієнтів на новий рівень.

Новини

На території ЖК «Комфорт Таун» відкрився новий паркінг
На території ЖК «Комфорт Таун» відкрився новий паркінг

Наземний 5-тирівневий паркінг по вул. Березневій, 12г. розрахований на 300 місць для авто. 

Звіт охорони за вересень 2021 року
Звіт охорони за вересень 2021 року

За вересень 2021 року надійшло 156 звернень на охорону від мешканців ЖК Комфорт Таун.

Завантажте наш додаток