Об'єкти

В управлінні компанії перебувають три житлові комплекси з власною інфраструктурою: офісними та торговими приміщеннями, підземними та надземними паркінгами: ЖК «Комфорт Таун», ЖК «Тетріс Хол» і ЖК «Централ Парк».

 

ЖК «Комфорт Таун»

«Комфорт Таун» «Комфорт Таун» розташований в Дніпровському районі столиці, за адресою вул. Регенераторна, 4.

Територія площею 40,7 га дозволяє створити максимально комфортне житлове середовище: будинки невеликої поверховості, простора прогулянкова і паркова зони, місткі парковки, розвинена інфраструктура. Мрія купити квартиру в затишному європейському кварталі, не залишаючи меж рідного мегаполісу, стає реальністю в ЖК «Комфорт Таун».

Ставлячи на перше місце потреби людей, що проживають в сучасних мегаполісах, а також їх прагнення до європейських стандартів і високої якості життя, житловий комплекс пропонує своїм мешканцям широкий перелік переваг.

«Комфорт Таун» - перший і єдиний в Україні проект, в якому розташування, закрита територія, інфраструктурне наповнення, архітектурне рішення і цінова політика вибиралися в рамках єдиної, заздалегідь підготовленої концепції, а не вирішувалися під впливом обставин, як це поширено в практиці вітчизняних забудовників.

  • велика площа озеленення - спеціально обладнані паркові, прогулянкові і рекреаційні зони, створюють сприятливу атмосферу і затишок на території комплексу;
  • стадіон і фітнес-центр - для шанувальників активного та здорового способу життя;
  • дитячі та спортивні майданчики для ігор і фізичного розвитку підростаючого покоління;
  • торговий центр із супермаркетом і об'єктами соціально-побутового обслуговування (відділеннями банків, салоном краси, хімчисткою і т.д.);
  • дитячий сад і спеціалізовану школу мистецтв для виявлення і розвитку талантів Ваших дітей;
  • місткі паркінги і гостьові стоянки для автомобілів;
  • невелика висотність і змінна поверховість забудови, що дозволяє уникнути ефекту «мурашника» і забезпечує прекрасні видові характеристики.

http://comforttown.com.ua

 

 

ЖК «Central Park»

Central Park - елітний житловий комплекс бізнес-класу, розташований на Печерську, в самому серці столичного мегаполісу, за адресою вул. І. Кудрі, 7.

Цей затишний куточок приховано від транспортних магістралей і основних пішохідних потоків району. Перебуваючи тут складно уявити, що навколо вирує столичний бізнес, зовсім поруч б'ється серце великого мегаполісу.

У нерухомості бізнес-класу не існує дрібниць. Кожна деталь продумана для максимального комфорту, затишку і безпеки мешканців. Місцезнаходження об'єкта, концепція, архітектурні та планувальні рішення, внутрішня інфраструктура і сервіс спрямовані на забезпечення високого рівня життя.

Привітний портьє зустрічає Вас з посмішкою, а співробітники служби рецепції цілодобово 7 днів у неділю помогають Вам у вирішенні будь-яких побутових питань (викликати таксі, організувати трансфер в аеропорт, зустріти і проводити Ваших гостей і т.д.).

Клінінгова служба робить Ваш будинок ідеально чистим, а власна служба охорони - абсолютно безпечним…

Всі технічні питання (електрика, сантехніка, опалення, вентиляція і т.д.) власна обслуговуюча компанія вирішує за одним Вашим дзвінком.

Місткий підземний паркінг з прямим доступом з холу повністю вирішує проблему паркування, а затишна закрита територія з прогулянкової зоною і дитячим майданчиком дає Вам можливість провести час на повітрі, не залишаючи територію свого будинку.

ППросторе фойє вже при вході створює відчуття затишку, а швидкісні ліфти кращих світових проізводітелей обеспечівают високий рівень комфорту.

http://centralpark.com.ua

 

 

ЖК «Тетріс Холл»

ЖК «Тетріс Холл» розташований в Печерському районі Києва за адресою вул. Димитрова / Анрі Барбюса, 1/2.

Витончений будинок, з оригінальним рішенням фасадного скління, виконано в стилістиці сучасної світової архітектури. На першому поверсі розташовуються простора вхідна група, експлуатаційна служба, технічні приміщення. У підземній частині - трирівневий паркінг. Два верхні поверхи займають дворівневі пентхауси з суцільним склінням і панорамою всій центральній частині столиці.

У метушливому житті мегаполісу час є найважливішим і непоправним ресурсом. Квартира в центрі - це економія дорогоцінного часу, унікальне поєднання можливості завжди знаходитися в серці столичного життя і мати можливість сховатися від суєти в рідних стінах.

У ЖК «Тетріс Хол» передбачено комфорт і сервіс на рівні респектабельних світових апартаментів. Власна служба експлуатації та сервісу допоможе вирішити щоденні побутові питання і оперативно відреагує на можливі екстрені ситуації.

Комплекс обладнаний сучасними технологіями для комфорту і зручності мешканців: безшумні швидкісні ліфти, підземний паркінг, служба ресепшн.

У «Тетріс Холі» передбачений високий рівень внутрішньої безпеки. Охорона на території, контроль доступу в будівлю, відеоспостереження, закритий затишний двір - гарантія того, що наша турбота звільнить вас від страхів і переживань за власну безпеку і недоторканність своєї квартири.

http://tetrishall.com.ua/

Новини

Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»
Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»

Відкрито збір коштів на реконструкцію окремих об’єктів ЖК «Комфорт Таун». Це ті витрати, які не входять в базовий щомісячний тариф, і які мають цільове призначення.

Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун
Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун

Територіальна оборона разом із охороною комплексу працюють 24/7 заради безпеки та спокою наших мешканців.

Завантажте наш додаток