Об'єкти

В управлінні компанії перебувають три житлові комплекси з власною інфраструктурою: офісними та торговими приміщеннями, підземними та надземними паркінгами: ЖК «Комфорт Таун», ЖК «Тетріс Хол» і ЖК «Централ Парк».

 

ЖК «Комфорт Таун»

«Комфорт Таун» «Комфорт Таун» розташований в Дніпровському районі столиці, за адресою вул. Регенераторна, 4.

Територія площею 40,7 га дозволяє створити максимально комфортне житлове середовище: будинки невеликої поверховості, простора прогулянкова і паркова зони, місткі парковки, розвинена інфраструктура. Мрія купити квартиру в затишному європейському кварталі, не залишаючи меж рідного мегаполісу, стає реальністю в ЖК «Комфорт Таун».

Ставлячи на перше місце потреби людей, що проживають в сучасних мегаполісах, а також їх прагнення до європейських стандартів і високої якості життя, житловий комплекс пропонує своїм мешканцям широкий перелік переваг.

«Комфорт Таун» - перший і єдиний в Україні проект, в якому розташування, закрита територія, інфраструктурне наповнення, архітектурне рішення і цінова політика вибиралися в рамках єдиної, заздалегідь підготовленої концепції, а не вирішувалися під впливом обставин, як це поширено в практиці вітчизняних забудовників.

  • велика площа озеленення - спеціально обладнані паркові, прогулянкові і рекреаційні зони, створюють сприятливу атмосферу і затишок на території комплексу;
  • стадіон і фітнес-центр - для шанувальників активного та здорового способу життя;
  • дитячі та спортивні майданчики для ігор і фізичного розвитку підростаючого покоління;
  • торговий центр із супермаркетом і об'єктами соціально-побутового обслуговування (відділеннями банків, салоном краси, хімчисткою і т.д.);
  • дитячий сад і спеціалізовану школу мистецтв для виявлення і розвитку талантів Ваших дітей;
  • місткі паркінги і гостьові стоянки для автомобілів;
  • невелика висотність і змінна поверховість забудови, що дозволяє уникнути ефекту «мурашника» і забезпечує прекрасні видові характеристики.

http://comforttown.com.ua

 

 

ЖК «Central Park»

Central Park - елітний житловий комплекс бізнес-класу, розташований на Печерську, в самому серці столичного мегаполісу, за адресою вул. І. Кудрі, 7.

Цей затишний куточок приховано від транспортних магістралей і основних пішохідних потоків району. Перебуваючи тут складно уявити, що навколо вирує столичний бізнес, зовсім поруч б'ється серце великого мегаполісу.

У нерухомості бізнес-класу не існує дрібниць. Кожна деталь продумана для максимального комфорту, затишку і безпеки мешканців. Місцезнаходження об'єкта, концепція, архітектурні та планувальні рішення, внутрішня інфраструктура і сервіс спрямовані на забезпечення високого рівня життя.

Привітний портьє зустрічає Вас з посмішкою, а співробітники служби рецепції цілодобово 7 днів у неділю помогають Вам у вирішенні будь-яких побутових питань (викликати таксі, організувати трансфер в аеропорт, зустріти і проводити Ваших гостей і т.д.).

Клінінгова служба робить Ваш будинок ідеально чистим, а власна служба охорони - абсолютно безпечним…

Всі технічні питання (електрика, сантехніка, опалення, вентиляція і т.д.) власна обслуговуюча компанія вирішує за одним Вашим дзвінком.

Місткий підземний паркінг з прямим доступом з холу повністю вирішує проблему паркування, а затишна закрита територія з прогулянкової зоною і дитячим майданчиком дає Вам можливість провести час на повітрі, не залишаючи територію свого будинку.

ППросторе фойє вже при вході створює відчуття затишку, а швидкісні ліфти кращих світових проізводітелей обеспечівают високий рівень комфорту.

http://centralpark.com.ua

 

 

ЖК «Тетріс Холл»

ЖК «Тетріс Холл» розташований в Печерському районі Києва за адресою вул. Димитрова / Анрі Барбюса, 1/2.

Витончений будинок, з оригінальним рішенням фасадного скління, виконано в стилістиці сучасної світової архітектури. На першому поверсі розташовуються простора вхідна група, експлуатаційна служба, технічні приміщення. У підземній частині - трирівневий паркінг. Два верхні поверхи займають дворівневі пентхауси з суцільним склінням і панорамою всій центральній частині столиці.

У метушливому житті мегаполісу час є найважливішим і непоправним ресурсом. Квартира в центрі - це економія дорогоцінного часу, унікальне поєднання можливості завжди знаходитися в серці столичного життя і мати можливість сховатися від суєти в рідних стінах.

У ЖК «Тетріс Хол» передбачено комфорт і сервіс на рівні респектабельних світових апартаментів. Власна служба експлуатації та сервісу допоможе вирішити щоденні побутові питання і оперативно відреагує на можливі екстрені ситуації.

Комплекс обладнаний сучасними технологіями для комфорту і зручності мешканців: безшумні швидкісні ліфти, підземний паркінг, служба ресепшн.

У «Тетріс Холі» передбачений високий рівень внутрішньої безпеки. Охорона на території, контроль доступу в будівлю, відеоспостереження, закритий затишний двір - гарантія того, що наша турбота звільнить вас від страхів і переживань за власну безпеку і недоторканність своєї квартири.

http://tetrishall.com.ua/

Новини

На території ЖК «Комфорт Таун» відкрився новий паркінг
На території ЖК «Комфорт Таун» відкрився новий паркінг

Наземний 5-тирівневий паркінг по вул. Березневій, 12г. розрахований на 300 місць для авто. 

Звіт охорони за вересень 2021 року
Звіт охорони за вересень 2021 року

За вересень 2021 року надійшло 156 звернень на охорону від мешканців ЖК Комфорт Таун.

Завантажте наш додаток