Об'єкти

В управлінні компанії перебувають сучасні житлові комплекси з власною інфраструктурою - офісними та торговими приміщеннями, підземними та надземними паркінгами: ЖК «Комфорт Таун», ЖК «Тетріс Хол», ЖК Svitlo Park, ЖК Dibrova Park, ЖК White Lines.

 

ЖК «Комфорт Таун»

м.Київ, Дніпровський район

Територія площею 40,7 га дозволяє створити максимально комфортне житлове середовище: будинки невеликої поверховості, простора прогулянкова і паркова зони, місткі парковки, розвинена інфраструктура. Мрія оселитись в затишному європейському кварталі, не залишаючи меж столиці, стає реальністю в ЖК «Комфорт Таун».

Розміючи потреби жителів сучасних мегаполісів, їхнє прагнення до європейських стандартів і високої якості життя, житловий комплекс пропонує своїм мешканцям широкий перелік переваг.

«Комфорт Таун» - перший в Україні проект, в якому розташування, закрита територія, інфраструктурне наповнення, архітектурне рішення і цінова політика вибиралися в рамках єдиної, заздалегідь підготовленої концепції, а не вирішувалися під впливом обставин, як це поширено в практиці вітчизняних забудовників.

 • велика площа озеленення - спеціально обладнані паркові, прогулянкові і рекреаційні зони, створюють сприятливу атмосферу і затишок на території комплексу;
 • спортивні локації та фітнес-центр - для шанувальників активного і здорового способу життя;
 • дитячі майданчики - для ігор і фізичного розвитку підростаючого покоління;
 • супермаркет та широкий перлік об'єктів сервісу - ресторани, відділення банків, салони краси, хімчистка тощо;
 • дитячі садочки та спеціалізована школа мистецтв для виявлення і розвитку талантів ваших дітей;
 • місткі паркінги і гостьові стоянки для автомобілів;
 • невелика висотність і змінна поверховість забудови, що дозволяє уникнути ефекту «мурашника» і забезпечує прекрасні видові характеристики.

http://comforttown.com.ua

 

ЖК «Тетріс Холл»

 

м. Київ, Печерський район

Витончений будинок, з оригінальним рішенням фасадного скління, виконано в стилістиці сучасної світової архітектури. На першому поверсі розташовуються простора вхідна група, експлуатаційна служба, технічні приміщення. У підземній частині - трирівневий паркінг. Два верхні поверхи займають дворівневі пентхауси з суцільним склінням і панорамою всієї центральної частини столиці.

У метушливому житті мегаполісу час є найважливішим і непоправним ресурсом. Квартира в центрі - це економія дорогоцінного часу, унікальне поєднання можливості завжди знаходитися в серці столичного життя і мати можливість сховатися від суєти в рідних стінах.

У ЖК «Тетріс Хол» передбачено комфорт і сервіс на рівні респектабельних світових апартаментів. Власна служба експлуатації та сервісу допоможе вирішити щоденні побутові питання і оперативно відреагує на можливі екстрені ситуації.

Комплекс обладнаний сучасними технологіями для комфорту і зручності мешканців: безшумні швидкісні ліфти, підземний паркінг, служба ресепшн.

У «Тетріс Холі» передбачений високий рівень внутрішньої безпеки. Охорона на території, контроль доступу в будівлю, відеоспостереження, закритий затишний двір - гарантія того, що наша турбота звільнить вас від страхів і переживань за власну безпеку і недоторканність своєї квартири.

http://tetrishall.com.ua/

 

ЖК «Svitlo Park»

м.Київ, Голосіївський район

Житловий комплекс «Svitlo Park» у Києві – один з найбільших проєктів, мета якого полягає в створенні самодостатнього мікрорайону, який фактично є повноцінним міні-містом.

Комплекс розташований поруч зі зручною транспортною розвʼязкою Столичного шосе і межує з мікрорайоном Лиса Гора. Сучасні рішення з облаштування території із фонтаном, надзвичайною системою освітлення створюють комфорт та затишок для своїх мешканців.

 • майданчики для дітей різних вікових груп;
 • спортивні та ігрові майданчики;
 • майданчики для домашніх тварин 

https://svitlopark.com.ua/

 

ЖК «Діброва Парк"

м.Київ, Подільський район

Dibrova Park — це цілий мікрорайон з власною інфраструктурою та парковою зоною. Будинки комплексу розподілені по системі відкритих кварталів: зручна навігація по території, жодних «колодязів» та закритих просторів, хороший рівень інсоляції у квартирах завдяки куту повороту будівель відносно один одного.

Прибудинкова територія — паркова зона з місцями для відпочинку, дитячими ігровими майданчиками та велодоріжками без активної проїжджої частини. Для зберігання автомобілів — чотирьох рівневий критий паркінг та прибудинкові стоянки по периметру.

 • для повсякденного контролю за всім інженерним обладнанням передбачена автоматизація всіх інженерних та протипожежних систем

 • у мешканців комплексу  не буде проблем з доступом до метро — КМДА у 2018 році затвердив проєкт будівництва станції метро Мостицька, до якої пішки від будинку буде пара хвилин

 • для економії електроенергії передбачені датчики руху

 • доступні варіанти планувань дворівневих квартир

https://dibrova-park.com.ua/

 

ЖК «White Lines"

White Lines

м.Київ, Голосіївський район

Ідеальна локація для комфортного і активного життя, де зібрані основні переваги великого міста і, водночас, можливість інколи від нього відпочити.

Закритий двір зі спортивними та дитячими майданчиками, зеленою зоною з великими деревами. Дивовижний краєвид на парк або зелену зону на даху.

Ресторани, супермаркети, затишні кав’ярні та фітнес-центр - на відстані однієї зупинки на ліфті

https://whitelines.com.ua/ 

Новини

Завантажте наш додаток