Система сніготанення - правила експлуатації

Опубліковано: 09.12.2016
 Система сніготанення - правила експлуатації

Будинки комплексу «Комфрт Таун» оснащені системою сніготанення. Саме вона перешкоджає утворенню бурульок і полою на дахах, коли температура повітря коливається відносно нульової позначки.

Нагрівальний кабель запобігає замерзанню талої води в водостоках. Таким чином, не допускається руйнування фасаду і забезпечується безпека мешканців, які перебувають на прибудинковій території. Нагрівання здійснюється за допомогою електрики, причому ці витрати несе керуюча компанія - дана послуга не входить до тарифу. Система вмикається автоматично при одночасному спрацьовуванні двох датчиків - температури і вологості. Однак для того, щоб система сніготанення функціонувала коректно, важливо, щоб її експлуатація була правильною. 

Кабель знаходиться в спеціальних ринвах з горизонтальними зливоприймачами, куди витікає тала вода. Фахівці керуючої компанії «Комфорт-Таун» виявляли випадки неприпустимого використання ринв. Наприклад, деякі власники мансардних квартир пристосували водостоки під квіткові вазони, засипаючи їх грунтом і висаджуючи там рослини. При поливі спрацьовує датчик вологості, а це може спричинити включення нагрівального кабелю тоді, коли в цьому немає необхідності. Або наявність сторонніх предметів, сміття в ринвах буде перешкоджати вімкненню обігріву. При порушенні правил експлуатації автоматичне керування системою може дати збій. Якщо включати систему вручну, електроенергія буде витрачатися ощадливо.

  Наскільки ефективною і коректної буде робота системи, багато в чому залежить від мешканців. Важливо стежити за станом водостоку і використовувати його за призначенням. Керуюча компанія «Комфорт-Таун» просить мешканців не встановлювати сторонні предмети в зливоприймачі, стежити за чистотою в ринвах, не порушувати цілісність кабелю і не вживати заходів, які можуть до цього призвести. 

В цьому випадку система сніготанення працюватиме коректно, перешкоджаючи утворенню криги і бурульок на дахах, а термін її експлуатації триватиме.

 

Новини

🎄 Новорічна ялинка в горщику: як доглядати, щоб вона радувала цілий рік? 🎄
🎄 Новорічна ялинка в горщику: як доглядати, щоб вона радувала цілий рік? 🎄

Обрали ялинку в горщику на свята? Це екологічне та стильне рішення! Щоб після свят ваша зелена красуня прижилась у відкритому ґрунті, важливо знати кілька правил догляду:

1️⃣ Поступова адаптація до холоду:

Після свят ялинку не можна одразу виносити з теплого приміщення на мороз. Це викликає сильний стрес і може призвести до загибелі рослини.

Що робити:

Перемістіть ялинку на декілька тижнів у прохолодне місце, наприклад, на балкон.

Це допоможе рослині звикнути до зниження температури.

2️⃣ Правильна висадка:

Висаджуйте ялинку лише за температури вище нуля і в непромерзлий ґрунт.

Найкращий період для висадки — весна. Це дає рослині більше шансів адаптуватись до нового середовища.

📌 Що впливає на успіх висадки?

Температурний режим: Різкий перепад температур із теплого приміщення до холодного ґрунту часто стає причиною загибелі дерева. Плавний перехід допомагає ялинці краще пристосуватись.

Якість рослини: Здорова коренева система значно підвищує шанси на успіх.

3️⃣ Вибір місця для висадки:

Перед висадкою варто переконатись, що місце підходить. Наприклад, система поливу, розрахована на газон, може не враховувати додаткові дерева. Це може вплинути на стан газону або інших рослин.

Завантажте наш додаток