Історія заводу «Вулкан»
Третя п'ятирічка розвитку народного господарства СРСР (1938-1942 рр.) була оголошена п'ятирічкою хімії. На цій хвилі по всьому Союзу повинні були з'явитися нові заводи.
І в 1938 році вже був готовий проект першого цеху Київського регенератно-гумового заводу «Вулкан». Зараз це територія 2, 3 і 4 корпусів «Комфорт Тауна». А в квітні 40-го запустили виробництво продукції - цей факт зафіксований в «Історії Української РСР». На заводі використовували інноваційні методи розчинення регенерату гуми. Однак довго підприємство не працювало - почалася війна. У Велику Вітчизняну все обладнання вивезли на Середній Урал. Завод був захоплений німцями, які використовували своє обладнання для виробництва гумових виробів. Але в 43-му німецькі війська змушені були почати відступ. Йдучи, вони знищили будівлі заводу. Був зруйнований цех вальцювання, руїни залишилися від цеху розчинення. Не вціліла і будівля електропідстанції - територія сучасного 10 корпусу ЖК «Комфорт Таун». На початку 1945 року в одному з частково збережених цехів було встановлено шиноремонтне устаткування і організований ремонт автомобільних шин і виробництво клейового гумового взуття. Повністю очистити територію заводу від руїн і вдалося тільки у 1953 році.
Новини
Друге життя новорічної ялинки
Для того, щоб ефективно висадити святкове дерево в ґрунт необхідні два головних чинника:
1. дотримання термо режиму для рослини: не можна з теплого приміщення виносити після свят дерево на мороз в ґрунт - рослина не встигає адаптуватись та гине.
2. гарна коренева система, тобто якісний первісний стан самої рослини.
Більш детальна інформація - в наших рекомендаціях: https://www.facebook.com/692270116222618
На фото - чудовий приклад, коли було дотримано всі умови – гарна коренева, комфортне середовище. І, як результат, рослина вже дала перший приріст!