Звіт охорони 13-24 січня

Опубліковано: 27.01.2021 03:13:35
Звіт охорони 13-24 січня

За тиждень охорона отримала найбільше скарг на галасливі компанії і катаються на санках по декоративному газону.

13.01
О 10.40 надійшов виклик з КПП 9 про те, що людина, виходячи з території через шлагбаум, навмисно поламала обладнання. Чоловік був затриманий, його дані передані керівництву охорони для подальших дій.
О 12.15 на гарячу лінію надійшов сигнал - в 3 корпусі на вул. Регенераторній, 4 спрацювала пожежна сигналізація. Як з'ясувала охорона, на місці роботу системи перевіряв співробітник пожежної безпеки.
17.01
О 23.55 на гарячу лінію надійшов виклик від жителя 9 корпусу про те, що у сусідів дуже голосно грає музика. Патруль прибув за вказаною адресою і провів роз'яснювальну бесіду з жителями.
18.01
О 14.25 на охорону надійшло кілька дзвінків про те, що на декоративних гірках біля 17-го будинку на просп. Соборності, де встановлена система автополиву, на санках катаються діти. Однак після прибуття на місце нікого виявлено не було. Заявниця сказала, що всі розійшлися при згадці про дзвінок патрульним.
19.01
В 13.31 з 5 КПП надійшов виклик - чоловік поводився неадекватно в розмові з охороною. Як з'ясував патруль, молода людина орендує квартиру в комплексі, і до нього не пускають гостей без заявки. Охорона пояснила, як працює пропускна система, після чого конфлікт був вичерпаний.
В 19.02 на гарячу лінію звернулися жителі одного з під'їздів будинку на просп. Собор6ності, 17 - в підвалі зі стояка гарячої води зірвало заглушку. Охорона повідомила в керуючу компанію і до прибуття фахівця перекрила воду.
В 22.35 в 11 корпусі жителі помітили підозрілу людину. Патруль вийшов на виклик і зустрів чоловіка, який виявився сантехніком.
20.01
О 3.25 в будинку на просп. Соборності, 17 намагалися проникнути у квартиру до жінки, про що вона і повідомила по гарячій лінії. Патруль вийшов на місце, однак нікого не застав. Камери відеоспостереження також нікого не зафіксували. Зв'язатися після цього із заявницею не вдалося.
А о 12 годині жителі повідомили, що біля будинку на просп. Соборності, 17 в снігу лежить чоловік. Патруль дійсно виявив чоловіка, який провів якийсь час на морозі імовірно в стані алкогольного сп'яніння. Була викликана швидка допомога. З підозрою на обмороження пальців рук його шпиталізували.
21.01
Надійшов виклик від мешканців зі скаргою на те, що на волейбольному майданчику порвали захисну сітку. Патрульні прибули на місце, але нікого вже не виявили. Факт пошкодження огорожі зафіксували, заявку передали до КК.
22.01
На гарячу лінію надійшов дзвінок зі скаргою на те, що біля будинку на просп. Соборності діти знову катаються на санках з декоративних гірок. По прибуттю патрульні на місці нікого не виявили.
Увечері того ж дня на гарячу лінію надійшла скарга на неадекватного водія, чия машина була припаркована біля будинку на просп. Соборності, 17. Прибулий патруль виявив, що чоловік п'яний, і викликав поліцію. Співробітники правоохоронних органів затримали його для з'ясування обставин.
23.01
О першій годині ночі жителі 17 будинку на просп. Соборності звернулися до охорони з проханням поговорити з гучними сусідами. Патруль поспілкувався з компанією, яка пообіцяла не шуміти. Скарг більше не надходило.
А днем жителі знову дзвонили на гарячу лінію зі скаргою на дітей на гірках.
24.01
Вранці надійшла скарга на водія, який біля 13 корпусу не поступався дорогою і перекрив проїзд іншому автомобілю. По прибуттю патруль не виявлено конфліктуючих.
А в 20.17 надійшов виклик від жителя будинку на Соборності, 17 про те, що в одній з квартир проводять шумні роботи. Патруль разом з заявником поспілкувалися з порушником порядку і врегулювали ситуацію.
 

Новини

В ЖК “Комфорт Таун” розпочався плановий моніторинг протипожежного обладнання
В ЖК “Комфорт Таун” розпочався плановий моніторинг протипожежного обладнання

З 17 січня у будинках ЖК “Комфорт Таун» розпочалася планова перевірка системи сповіщення про пожежу, та систем димовидалення.

В ЖК "Комфорт Таун" розпочинається реконструкція вулиці Юрія Липи
В ЖК "Комфорт Таун" розпочинається реконструкція вулиці Юрія Липи

З 20 грудня розпочнеться реконструкція проїзної частини по вул. Юрія Липи. 

Завантажте наш додаток