Звіт охорони 7.12.20

Опубліковано: 08.12.2020 03:22:42
Звіт охорони 7.12.20

27.11
О 22.30 надійшов виклик з КПП №1 - молода людина в стані алкогольного сп'яніння намагалася пройти на територію без ключів і заявки. Співробітники охорони вивели його з комплексу, але на цьому конфлікт не було вичерпано - чоловік мав претензії до охорони, на місце була викликана поліція. Однак в ході розмови з правоохоронцями ситуацію вдалося вирішити.

4.12
О 23.42 надійшов сигнал з КПП №7 - мешканці будинку на вул. Липи, 6 скаржилися, що в 6 під'їзді галаслива і нетвереза компанія поводиться зухвало, на діалог не йде. Патруль разом з сусідами намагався поговорити з компанією, але двері вони не відкрили. Після цього на місце викликали поліцію і зв'язалися з господинею квартири. За її словами, у неї наразі проводяться ремонтні роботи, в приміщенні бригада будівельників. На вимогу поліції, що також прибула на місце, двері у квартиру не відкрили, після чого порушникам вимкнули світло до з'ясування обставин. Більше скарг не надходило.
5.12
О 23.34 на КПП №2 зателефонували мешканці 3 корпусу на вул. Регенераторній, 4. Вони скаржилися на компанію, яка не дивлячись на пізній час, дуже голосно себе вела і заважала жителям будинку відпочивати. Патруль виявив молодих людей і зробив зауваження.
6.12
КПП №5 в 00.52 отримало дзвінок на гарячу лінію, що в одній з квартир на просп. Соборності, 17 дуже шумно. Патруль прибув на місце, однак при з'ясуванні обставин виявилося, що виклик був хибним - у квартирі, де, передбачувано, були порушники громадського порядку, нікого не виявилося.
А пізніше, в 4.21 на КПП №3 з'явився чоловік без верхнього одягу, незважаючи на мінусову температуру. Поводився неадекватно, ймовірно, перебував під впливом алкоголю або психотропних речовин. Він вийшов за територію комплексу, а через 5 хвилин спробував повернутися назад без ключів. Поки охорона намагалася з'ясувати, чиїм гостем він є і як першого разу потрапив на територію, чоловік пошкодив шлагбаум. Прибулому на місце патрулю він пояснив, що приїхав в ЖК в компанії дівчат на машині. Стверджував, що його пограбували. На місце за викликом прибули співробітники ДСО. Невідомий чоловік в стані афекту розбив вікно на КПП, при цьому сильно пошкодивши руку. Також до КПП викликали швидку допомогу, поліція склала протокол про подію. Чоловіка для надання допомоги відвезли до лікарні.
 

Новини

Звіт охорони 15-21 лютого
Звіт охорони 15-21 лютого

Найбільша кількість викликів на минулому тижні надійшло через катання на санках по декоративним гіркам. Співробітники охорони регулярно проводили роз'яснювальні бесіди з дітьми. Крім того, на гарячу лінію телефонували через гучних робіт у вихідні.

Звіт охорони 8-15 лютого
Звіт охорони 8-15 лютого

9.02.

О 22.00 надійшов сигнал про те, що біля 1 корпусу скупчення людей і машин, можливо виникла конфліктна ситуація. Патруль прибув на місце, але не помітив нічого незвичайного.

Завантажте наш додаток