ЖК «Комфорт Таун» визнано кращим серед житлових комплексів у своєму класі

Опубліковано: 29.07.2016 03:03:30
ЖК «Комфорт Таун» визнано кращим серед житлових комплексів  у своєму класі

Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» спільно з агентством "Українські новини" проаналізувало 56 житлових комплексів  Києва. За підсумками 1-го кварталу 2016 у  класі «Комфорт» ЖК «Комфорт Таун» став переможцем.

 При складанні рейтингу розглядалися об'єкти, які будуються на території Києва. Термін здачі - початок 2016 року - кінець 2018 г. Не бралися до уваги жітлкомплекси, які на момент проведення дослідження потрапили в такі категорії Містобудівного кадастру Києва: "самовільне будівництво», «не рекомендовано".

ЖК «Комфорт Таун» очолив список житлових комплексів комфорт-класу, набравши найбільшу кількість балів.

У класі «Комфорт» оцінювалися 9 об'єктів, що вводяться в експлуатацію 4 забудовниками: "К.А.Н. Девелопмент", "Ковальська", "Інтергал-Буд" і StolitsaGroup. В ході моніторингу до уваги бралися такі дані: архітектурні особливості проекту, технологія будівництва, матеріал зовнішніх стін, оздоблення фасадів, висота стель, кількість квартир на поверсі, марка ліфта, тип опалення, транспортна доступність, зовнішнє оточення, оцінка покупців, наявність комерційних приміщень, власної служби експлуатації, консьєржа та охорони території, дитячих майданчиків, закритого паркінгу, а також кількість  машиномісць в закритому паркінгу (в співвідношенні до кількості квартир в будинку).

 

Новини

Новорічні свята. Звіт охорони

Новорічні свята в «Комфорт Тауні» пройшли насичено. Охорона допомогла врегулювати кілька конфліктних ситуацій, відшукати загублених дітей і вгамувати галасливі компанії.

Звіт охорони 7.12.20
Звіт охорони 7.12.20

27.11
О 22.30 надійшов виклик з КПП №1 - молода людина в стані алкогольного сп'яніння намагалася пройти на територію без ключів і заявки. Співробітники охорони вивели його з комплексу, але на цьому конфлікт не було вичерпано - чоловік мав претензії до охорони, на місце була викликана поліція. Однак в ході розмови з правоохоронцями ситуацію вдалося вирішити.

Завантажте наш додаток