ЖК «Комфорт Таун» визнано кращим серед житлових комплексів у своєму класі

Опубліковано: 29.07.2016 03:03:30
ЖК «Комфорт Таун» визнано кращим серед житлових комплексів  у своєму класі

Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» спільно з агентством "Українські новини" проаналізувало 56 житлових комплексів  Києва. За підсумками 1-го кварталу 2016 у  класі «Комфорт» ЖК «Комфорт Таун» став переможцем.

 При складанні рейтингу розглядалися об'єкти, які будуються на території Києва. Термін здачі - початок 2016 року - кінець 2018 г. Не бралися до уваги жітлкомплекси, які на момент проведення дослідження потрапили в такі категорії Містобудівного кадастру Києва: "самовільне будівництво», «не рекомендовано".

ЖК «Комфорт Таун» очолив список житлових комплексів комфорт-класу, набравши найбільшу кількість балів.

У класі «Комфорт» оцінювалися 9 об'єктів, що вводяться в експлуатацію 4 забудовниками: "К.А.Н. Девелопмент", "Ковальська", "Інтергал-Буд" і StolitsaGroup. В ході моніторингу до уваги бралися такі дані: архітектурні особливості проекту, технологія будівництва, матеріал зовнішніх стін, оздоблення фасадів, висота стель, кількість квартир на поверсі, марка ліфта, тип опалення, транспортна доступність, зовнішнє оточення, оцінка покупців, наявність комерційних приміщень, власної служби експлуатації, консьєржа та охорони території, дитячих майданчиків, закритого паркінгу, а також кількість  машиномісць в закритому паркінгу (в співвідношенні до кількості квартир в будинку).

 

Новини

Спачуйте послуги своєчасно
Спачуйте послуги своєчасно

Шановні жителі.

На сьогодні керуюча компанія має в своєму розпорядженні достатню кількість засобів для дезінфекції та захисту співробітників під час виконання робіт.

Поведінка у ліфті під час пандемії коронавірусу
Поведінка у ліфті під час пандемії коронавірусу

Жителям багатоквартирних будинків під час карантину слід уникати скупчень людей у ліфтах та під’їздах.

Завантажте наш додаток