ROOT

15.06.2023 Повідомлення про коригування вартості обслуговування (електроенергія для ліфтів та МЗК)

Шановні власники квартир та мешканці ЖК Комфорт Таун!   Згідно з Постановою КМУ №544 від 30.05.2023 року тариф на електричну енергію в Україні з 01.06.2023 року збільшується більш ніж на 57% до 2,64 грн/кВт (посилання на сайт Кабінету міністрів України: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-postanovy-kabinetu-ministriv-ukrainy-vid-5-chervnia-2019-r-s455-300523   Внаслідок цих змін керуюча компанія змушена здійснити коригування вартості обслуговування, починаючи з 01.06.2023 року.   Звертаємо увагу, що в структурі послуг коригуються тільки витрати на електроенергію для ліфтів та місць загального користування.   Інші складові витрат на обслуговування залишаються без змін!   Таким чином: Для всіх квартир вище 1 поверху розмір оплати за місяць становить: 13,70 грн/м2 *спеціальні умови при оплаті до 20 числа місяця надходження квитанції – 13,20 грн/м2   Для квартир 1 поверху розмір оплати за місяць становить - 12,33 грн/м2 *спеціальні умови при оплаті до 20 числа місяця надходження квитанції – 11,88 грн/м2   Нагадуємо, що керуюча компанія не є органом, що призначає та/або встановлює вартість електроенергії.    Ми розуміємо, що подорожчання послуг може бути обтяжливим для мешканців, водночас, враховуючи збільшення тарифу на електроенергію, ми вимушені змінити розмір вартості обслуговування, щоб і надалі забезпечувати якісне надання послуг.   Дякуємо вам за розуміння.   З повагою, Команда ТОВ «Комфорт-Таун»

15.06.2023 Повідомлення про коригування вартості послуг з обслуговування (утримання) паркінгу

Шановні  власники та користувачі паркінгу ЖК Комфорт Таун!   Вартість послуги з обслуговування (утримання) паркінгу не змінювалася починаючі з 2012 року. Ми робили усе задля стримування підвищення вартості послуг.     Враховуючи зростання витрат на матеріали та енергоносії за останні 10 років, а також різке здорожчання електричної енергії з 01.06.2023 року, передбачене Постановою КМУ №544 від 30.05.2023 року, керуюча компанія вимушена здійснити коригування вартості  послуг з обслуговування (утримання) паркінгів в ЖК «Комфорт Таун».   З огляду на вказане, повідомляємо, що вартість послуги з обслуговування (утримання) одного паркінгу з червня 2023 року становить  – 390 грн/міс.   На жаль, підвищення вартості напряму залежить від економічних факторів, що відбуваються у нашій країні. Ми сподіваємось на ваше розуміння та належну оплату послуг.     З повагою Команда ТОВ «Комфорт-Таун»

24.03.2023 Незалежно від пори року в Комфорт Тауні триває сезон озеленення, змінюючи із погодою лише види робіт🌳

🍃Природні цикли стабільно наближають нас до теплих днів.  На щастя, цьогоріч зима не була лютою, а весна не пізня🌸 Незалежно від пори року в Комфорт Тауні триває сезон озеленення, змінюючи із погодою лише види робіт🌳 Ми вже завершуємо формування кущів та крони дерев на території. І найближчим часом будемо переходити до наступного етапу нашого плану весняних робіт: підсів газонів, обробка від шкідників, підживлення кущів і дерев та багато іншого. Докладаємо зусилля та продовжуємо піклуватися про наш Комфорт Таун 💙💛  

11.04.2023 Ми об'єднуємо зусилля й разом зі спільнотою Комфорт Тауну запускаємо власний пункт незламності "Ліхтарик", щоб мати можливість зігрітись, підзарядити техніку, випити теплої кави й найголовніше - підтримати один одного.

Друзі! Ворог прийшов до нашої оселі і намагається зламати нашу сильну духом націю, завдаючи ударів по вкрай важливим для життя артеріям країни. Проте ми, українці, незламні. Протягом декількох століть ми боролися за власну свободу, і тепер залишилось кілька кроків, щоб пройшовши крізь темряву, вибороти нашу світлу Перемогу. Кожен бореться на своєму фронті, тому ми об'єднуємо зусилля й разом зі спільнотою Комфорт Тауну запускаємо власний пункт незламності "Ліхтарик", щоб мати можливість зігрітись, підзарядити техніку, випити теплої кави й найголовніше - підтримати один одного. Пункт незламності "Ліхтарик" - це волонтерський проєкт, що фінансується виключно за донати мешканців. Для збору коштів найближчим часом буде створена mono-банка. Кожен житель Комфорт Тауну може долучитись. Як плануємо обладнати?* UPD 1. встановити великий намет 1.1 палети - для основи 2. одна-дві буржуйки всередині або теплові пушки - для тепла 3. генератор ззовні - для підзарядки техніки 4. подовжувачі 5. система освітлення всередині 6. місця для сидіння 7. декілька мангалів ззовні для приготування їжі та кави 7.1 казан для кипʼятку 7.2 ємності для питної води 7.3 налагодити постачання води - магазин BIO VODA на території комплексу готовий співпрацювати та надавати воду в Пункт Незламності! 8. паливо, дрова 9. доступ до інтернету 10. вогнегасник 11. аптечка 12. біотуалет *Перелік складено для обговорення. Якщо є пропозиції щось змінити – будь ласка, додавайте. Будемо оновлювати Насьогодні вже є домовленість із власником ділянки біля Комфорт Тауну. ЛІХТАРИК буде розташовано поруч із комплексом задля пожежної безпеки. Є також попередня домовленість із CarnegiNet щодо прокладання оптоволоконного кабелю для доступу до інтернету. Для реалізації потрібно декілька мешканців, які готові зайнятись організаційними питаннями. Якщо в вас є можливість придбати необхідне обладнання (або інформація щодо вартості, наявності, контакти) – надсилайте інформацію у приватні повідомлення. Хто готовий допомагати з облаштуванням – пишіть у приватні. Друзі, ми вже не раз об’єднувались задля реалізації спільної мети, і впевнені, що й цього разу наша згуртованість допоможе пережити цю холодну зиму. Підтримуймо одне одного! Разом переможемо!

Новини

Повідомлення про коригування вартості обслуговування (електроенергія для ліфтів та МЗК)
Повідомлення про коригування вартості обслуговування (електроенергія для ліфтів та МЗК)

Шановні власники квартир та мешканці ЖК Комфорт Таун!
 
Згідно з Постановою КМУ №544 від 30.05.2023 року тариф на електричну енергію в Україні з 01.06.2023 року збільшується більш ніж на 57% до 2,64 грн/кВт (посилання на сайт Кабінету міністрів України:
https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-postanovy-kabinetu-ministriv-ukrainy-vid-5-chervnia-2019-r-s455-300523
 
Внаслідок цих змін керуюча компанія змушена здійснити коригування вартості обслуговування, починаючи з 01.06.2023 року.
 
Звертаємо увагу, що в структурі послуг коригуються тільки витрати на електроенергію для ліфтів та місць загального користування.
 
Інші складові витрат на обслуговування залишаються без змін!
 
Таким чином:
Для всіх квартир вище 1 поверху розмір оплати за місяць становить: 13,70 грн/м2
*спеціальні умови при оплаті до 20 числа місяця надходження квитанції – 13,20 грн/м2
 
Для квартир 1 поверху розмір оплати за місяць становить - 12,33 грн/м2
*спеціальні умови при оплаті до 20 числа місяця надходження квитанції – 11,88 грн/м2
 
Нагадуємо, що керуюча компанія не є органом, що призначає та/або встановлює вартість електроенергії. 
 
Ми розуміємо, що подорожчання послуг може бути обтяжливим для мешканців, водночас, враховуючи збільшення тарифу на електроенергію, ми вимушені змінити розмір вартості обслуговування, щоб і надалі забезпечувати якісне надання послуг.
 
Дякуємо вам за розуміння.
 
З повагою,
Команда ТОВ «Комфорт-Таун»

Повідомлення про коригування вартості послуг з обслуговування (утримання) паркінгу
Повідомлення про коригування вартості послуг з обслуговування (утримання) паркінгу

Шановні  власники та користувачі паркінгу ЖК Комфорт Таун!
 
Вартість послуги з обслуговування (утримання) паркінгу не змінювалася починаючі з 2012 року.
Ми робили усе задля стримування підвищення вартості послуг.  
 
Враховуючи зростання витрат на матеріали та енергоносії за останні 10 років, а також різке здорожчання електричної енергії з 01.06.2023 року, передбачене Постановою КМУ №544 від 30.05.2023 року, керуюча компанія вимушена здійснити коригування вартості  послуг з обслуговування (утримання) паркінгів в ЖК «Комфорт Таун».
 
З огляду на вказане, повідомляємо, що вартість послуги з обслуговування (утримання) одного паркінгу з червня 2023 року становить  – 390 грн/міс.
 
На жаль, підвищення вартості напряму залежить від економічних факторів, що відбуваються у нашій країні.
Ми сподіваємось на ваше розуміння та належну оплату послуг.
 
 
З повагою
Команда ТОВ «Комфорт-Таун»

Завантажте наш додаток