Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун

Опубліковано: 13.04.2022 12:14:32
Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун

Територіальна оборона разом із охороною комплексу працюють 24/7 заради безпеки та спокою наших мешканців.

В Україні з 24 лютого введено військовий стан.
У Києві запроваджено комендантську годину.
З 28 березня 2022 року вона триває з 21:00 до 6:00 ранку.


Комендантська година – це заборона перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях без наявності спеціально виданих перепусток і посвідчень.


Здійснення контролю виконання вимог комендантської години в межах ЖК «Комфорт Таун» покладено на патрулі ДФТГ «Комфорт Таун».


Згідно до чинного Законодавства, патрулі мають право, зокрема:

  • Перевіряти в осіб посвідчення; документи, що посвідчують особу; документи, що підтверджують законність перебування на території України, та перепустки. А в разі їх відсутності – затримувати відповідних осіб та доставляти в органи або підрозділи Національної поліції для встановлення особи; за потреби проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, які ними перевозяться.
  • Обмежувати або забороняти на вулицях та дорогах, окремих ділянках місцевості та в інших громадських місцях перебування або пересування осіб, рух транспортних засобів; виводити осіб з окремих ділянок місцевості та об’єктів, евакуйовувати транспортні засоби.
  • Затримувати і доставляти в органи або підрозділи Національної поліції осіб, які вчинили або вчиняють порушення Комендантського часу.
  • Застосовувати заходи фізичного впливу, зброю і спеціальні засоби.

Відповідальність за порушення режиму комендантської години:

  • За відмову від виконання законного розпорядження або вимоги патруля загрожує штраф, громадські чи виправні роботи або адміністративний арешт до 15 діб.
  • Якщо порушник вчиняє опір – йому загрожує штраф 17 000 – 34 000 грн. або позбавлення волі на строк до 5 років. Крім того, передбачена відповідальність за поширювання неправдивих чуток, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку – карається штрафом або виправними роботами.

Також наголошуємо, що з метою вільного переміщення по території ЖК «Комфорт Таун» спецтранспорту та транспорту комунальних служб, забороняється паркування транспортних засобів на перехрестях та другим рядом. В разі порушення цієї умови транспорт буде евакуйовано за територію комплексу.


Забороняється передавати або продавати ключі доступу стороннім особам, які не мають відношення до життя або праці в ЖК «Комфорт Таун», при виявленні цього факту, ключі будуть вилучені охороною або патрулем, а до причетних до передачі ключів – застосовані дії передбачені законодавством України.

 

З повагою,

Адміністрація ЖК «Комфорт Таун»

ДФТГ «Комфорт Таун»

Новини

В Комфорт Тауні створено загін взаємодопомоги та оборони КТ
В Комфорт Тауні створено загін взаємодопомоги та оборони КТ

Для запобігання випадків мародерства та допомоги в екстрених ситуаціях.

 
Тимчасові укриття в ЖК Комфорт Таун
Тимчасові укриття в ЖК Комфорт Таун

У зв'язку із воєнним станом, на території Комфорт Тауну відкрито технічні приміщення (підвали) по вул. Регенераторній, 4.

Завантажте наш додаток