Акція жителів ЖК "Комфорт Таун" зі збору пластику

Опубліковано: 08.08.2016 12:48:50
Акція жителів ЖК "Комфорт Таун" зі збору пластику

ЖК "Комфорт Таун" вирішив приєднатися до всеукраїнського руху  зі збору  вторинної сировини, а саме пластикових кришечок.

Однак для того, щоб повністю контролювати процес  і  зробити його абсолютно прозорим, ініціативна група  вирішила здійснювати самостійний збір кришечок, не вдаючись до допомоги посередників. Керуюча компанія "Кломфорт-Таун" підтримала активістів.

На отримані від реалізації гроші закуповують ліки та інші необхідні матеріали для лікарень в зоні АТО, в тому числі в Дзержинську і Артемівську. Девіз акції "Збираємо кришечки - бережемо природу - рятуємо життя!" Приймаються кришки тільки від харчової  ПЕТ тари. Тобто пластикові кришечки від напоїв і молочних продуктів, соняшникової олії, соусів. Також приймаються контрольні кільця від цієї ж ПЕТ тари. Кришечки і кільця повинні бути чистими.

 Зібрані кошти пішли на придбання ліків, необхідного обладнання, медприладдя  і матеріалів.

 

Новини

Новорічні свята. Звіт охорони

Новорічні свята в «Комфорт Тауні» пройшли насичено. Охорона допомогла врегулювати кілька конфліктних ситуацій, відшукати загублених дітей і вгамувати галасливі компанії.

Звіт охорони 7.12.20
Звіт охорони 7.12.20

27.11
О 22.30 надійшов виклик з КПП №1 - молода людина в стані алкогольного сп'яніння намагалася пройти на територію без ключів і заявки. Співробітники охорони вивели його з комплексу, але на цьому конфлікт не було вичерпано - чоловік мав претензії до охорони, на місце була викликана поліція. Однак в ході розмови з правоохоронцями ситуацію вдалося вирішити.

Завантажте наш додаток