Звіт охорони 25.01-31.01

Опубліковано: 02.02.2021 02:32:24
Звіт охорони 25.01-31.01

Останній тиждень січня пройшов відносно спокійно, відзначають в охоронній компанії «Архангел». Хоча і не обійшлося без екстраординарних випадків.

25.01 
Удень на КПП 5 надійшов дзвінок про те, що в будинку на просп. Соборності, 17 спрацювала пожежна сигналізація в одному з під'їздів. У цей час проводилася перевірка систем пожежогасіння, тривога виявилася помилковою.

28.01
На гарячу лінію близько опівночі звернулися мешканці будинку на просп. Соборності, 17 зі скаргою на галасливих сусідів. Патруль вийшов за вказаною адресою і провів бесіду з порушниками громадського порядку. Скарг більше не надходило.

29.01
Житель 3 корпусу на вул. Регенераторній, 4 звернувся до охорони з проханням перевірити, хто телефонує до квартир в його під'їзді. Патруль оперативно прибув на місце і обійшов всі поверхи, але не виявив підозрілих осіб. Увечері, близько 20-ї години, жителі 5 корпусу на вул. Регенераторній, 4 поскаржилися на машину, припарковану на тротуарі. Патруль виявив авто, проте водія на місці не виявилося. Номери в базі були відсутні.
В 22.14 на КПП 9 надійшов виклик про те, що в одній з квартир 14 корпусу дуже сильно шумлять. Однак під час перевірки патруль нічого не виявив, виклик виявився хибним.
В 22.43 надійшов виклик про те, що в одному з будинків на вул. Ю. Липи чоловік не може потрапити додому. Патруль дійсно виявив молодого чоловіка, який представився будівельником і сказав, що вийшов покурити без ключів. Патрульні провели його до квартири і впевнилися, що він дійсно входить до будівельної бригади, яка працює в даній квартирі.

30.01
В 9.46 на гарячу лінію звернувся житель 6 будинку на вул. Ю. Липи - сусіди, незважаючи на вихідний день, проводять ремонтні роботи. Патруль вийшов на зв'язок з квартирою, на яку надійшла скарга. Там пообіцяли більше не проводити гучних робіт у вихідні. В цей же день жителі комплексу поскаржилися на те, що з декоративних гірок діти катаються на санках. Патруль зробив зауваження і роз'яснив, що це може призвести до псування газону і поломки системи автоматичного поливу.
О 17.00 на гарячу лінію надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік намагається проникнути в квартиру в 17 будинку на просп. Соборності. Патруль дійсно виявив чоловіка за вказаною заявником адресою - він пояснив, що намагається побачити своїх дітей, але в силу розбіжностей з їх матір'ю не може цього домогтися. Двері в квартиру не відкрили, чоловік вирішив повернутися вже з поліцією.
А пізніше вночі по гарячій лінії повідомили, що в одному з приміщень першого поверху будинку 12 на вул. Березневій відкрито вікно. Патрулем не виявлено слідів злому, матеріальні цінності всередині приміщення були відсутні.

31.01
О першій годині ночі жителі комплексу поскаржилися на гучну компанію біля 13 корпусу, відпочиваючі вели себе буйно і, швидше за все, були в стані алкогольного сп'яніння. Патруль на місці нікого не виявив, заявник повідомив, що після дзвінка на охорону молоді люди розійшлися.
О 19.50 на КПП 1 надійшла інформація про те, що на території комплексу, можливо, знаходиться 15-річна дівчинка, яка втекла з дому. За інформацією батьків в комплексі живе її хлопець, до якого вона могла прийти в гості. За його прізвищем охорона встановила адресу, і батьків дівчини провели до квартири, де виявили втікачку.

Новини

В ЖК “Комфорт Таун” розпочався плановий моніторинг протипожежного обладнання
В ЖК “Комфорт Таун” розпочався плановий моніторинг протипожежного обладнання

З 17 січня у будинках ЖК “Комфорт Таун» розпочалася планова перевірка системи сповіщення про пожежу, та систем димовидалення.

В ЖК "Комфорт Таун" розпочинається реконструкція вулиці Юрія Липи
В ЖК "Комфорт Таун" розпочинається реконструкція вулиці Юрія Липи

З 20 грудня розпочнеться реконструкція проїзної частини по вул. Юрія Липи. 

Завантажте наш додаток