Запобіжні заходи проти коронавірусу

Опубліковано: 17.03.2020 03:13:07
Запобіжні заходи проти коронавірусу

Шановні жителі!

У зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 урядом країни прийняті заходи щодо введення карантину. Просимо дотримуватися рекомендацій МОЗ, мити руки, обмежити пересування, уникати контактів з людьми з ознаками захворювання та скупчення людей.

Також інформуємо, що співробітники компанії виконують додаткову дезінфекцію сходових клітин, ліфтів, дверних ручок в під'їздах, билець сертифікованими засобами дезінфекції. На перших поверхах  проводиться обприскування поверхонь дезінфікуючим розчином раз на день. Для захисту співробітників компанії придбано респіратори, рукавички, захисні костюми.
Щоб запобігти поширенню інфекції та обмежити особистий контакт, нагадуємо, що залишити звернення в керуючу компанію можна за допомогою електронної заявки на сайті https://comfort-town.com.ua/ або за допомогою мобільного додатку. Просимо вас обмежити кількість особистих звернень!

Відповідно до протиепідемічних заходів особистий прийом громадян тимчасово проводитися не буде.

Також припиняється видача договорів з Водоканалом в офісі керуючої компанії.

Оплату комунальних послуг можна зробити на сайті компанії «Комфорт-Таун», а також за допомогою платформ онлайн-платежів (детальна інструкція тут https://comfort-town.com.ua/payment), онлайн-банкінгу.
Подбайте про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких, користуйтеся онлайн-сервісами при проведенні платежів, уникайте великих скупчень людей, дотримуйтесь санітарних норм та рекомендацій.
Ми надалі будемо інформувати про заходи, що впроваджуються для запобігання поширенню інфекції. Просимо дотримуватись рекомендацій МОЗ та бажаємо вам міцного здоров'я.
 
З повагою, керуюча компанія «Комфорт-Таун». 

Новини

Спачуйте послуги своєчасно
Спачуйте послуги своєчасно

Шановні жителі.

На сьогодні керуюча компанія має в своєму розпорядженні достатню кількість засобів для дезінфекції та захисту співробітників під час виконання робіт.

Поведінка у ліфті під час пандемії коронавірусу
Поведінка у ліфті під час пандемії коронавірусу

Жителям багатоквартирних будинків під час карантину слід уникати скупчень людей у ліфтах та під’їздах.

Завантажте наш додаток