Заходи безпеки у ЖК "Комфорт Таун"

Опубліковано: 25.03.2020 03:50:49
Заходи безпеки у ЖК "Комфорт Таун"

Під час карантину керуюча компанія продовжує дезінфекцію вхідних груп, кабін ліфтів, місць загального користування. Обробляються хвіртки і місця збору сміття, сміттєві баки.

Були закуплені у необхідній кількості засоби дезінфекції та особистого захисту для співробітників керуючої компанії та охорони.  Отримані спеціальні перепустки для персоналу компанії для проїзду у міському транспорті, співробітники на своїх робочих місцях, послуги з утримання надаються у повному обсязі.

Нагадуємо, що з 23 березня в Києві заборонено користуватися спортивними та дитячими майданчиками.

Ставтеся відповідально до свого здоров'я та здоров'я оточуючих, не виходьте без потреби з квартири, дотримуйтесь рекомендацій МОЗ: ретельно мийте руки і обробляйте антисептиком, уникайте скупчення людей. Бережіть себе і будьте здорові!

Новини

Новорічні свята. Звіт охорони

Новорічні свята в «Комфорт Тауні» пройшли насичено. Охорона допомогла врегулювати кілька конфліктних ситуацій, відшукати загублених дітей і вгамувати галасливі компанії.

Звіт охорони 7.12.20
Звіт охорони 7.12.20

27.11
О 22.30 надійшов виклик з КПП №1 - молода людина в стані алкогольного сп'яніння намагалася пройти на територію без ключів і заявки. Співробітники охорони вивели його з комплексу, але на цьому конфлікт не було вичерпано - чоловік мав претензії до охорони, на місце була викликана поліція. Однак в ході розмови з правоохоронцями ситуацію вдалося вирішити.

Завантажте наш додаток