Заходи безпеки у ЖК "Комфорт Таун"

Опубліковано: 25.03.2020 03:50:49
Заходи безпеки у ЖК "Комфорт Таун"

Під час карантину керуюча компанія продовжує дезінфекцію вхідних груп, кабін ліфтів, місць загального користування. Обробляються хвіртки і місця збору сміття, сміттєві баки.

Були закуплені у необхідній кількості засоби дезінфекції та особистого захисту для співробітників керуючої компанії та охорони.  Отримані спеціальні перепустки для персоналу компанії для проїзду у міському транспорті, співробітники на своїх робочих місцях, послуги з утримання надаються у повному обсязі.

Нагадуємо, що з 23 березня в Києві заборонено користуватися спортивними та дитячими майданчиками.

Ставтеся відповідально до свого здоров'я та здоров'я оточуючих, не виходьте без потреби з квартири, дотримуйтесь рекомендацій МОЗ: ретельно мийте руки і обробляйте антисептиком, уникайте скупчення людей. Бережіть себе і будьте здорові!

Новини

Звіт про надзвичайні ситуації в ЖК «Комфорт Таун» за 12-18 жовтня
Звіт про надзвичайні ситуації в ЖК «Комфорт Таун» за 12-18 жовтня

12.10.20

О 2.30 ночі через КПП №1 намагалася пройти жінка похилого віку, імовірно в стані сильного алкогольного сп'яніння. Вона нецензурно лаялася, поводилися агресивно і намагалася проникнути на територію комплексу без ключа. За викликом охоронців на місце прибули співробітники поліції (ДСО). Вдалося з'ясувати телефонний номер сина цієї жінки, який в результаті і забрав її додому.

Біля ЖК Комфорт Таун з'явився велопрокат
Біля ЖК Комфорт Таун з'явився велопрокат

2 станції прокату велосипедів Bikenow відтепер поруч з ЖК «Комфорт Таун».

Завантажте наш додаток