Перший тиждень лютого - звіт охорони

Опубліковано: 09.02.2021 03:09:50
Перший тиждень лютого - звіт охорони

2.02

О 21.45 на КПП 5 по гарячій лінії отримали повідомлення - біля будинку на просп. Соборності, 17 конфлікт за участю декількох чоловік.

Патруль з'ясував, що жителі виявили неправильно припарковану машину, а двоє чоловіків з цього автомобіля порахували, що порушення парковки не було. Патруль спробував врегулювати розбіжності, сторони розійшлися без виклику поліції.
3.02
О 14.50 на гарячу лінію звернулися мешканці будинку на просп. Соборності, 17 - вони помітили, що діти катаються з декоративних гірок. Патруль прибув на місце і зробив зауваження.
В 21.21 надійшла скарга на одну з квартир в 4 корпусі на вул. Регенераторній. Патруль прибув за адресою і виявив групу нетверезих молодих людей. З ними провели роз'яснювальну бесіду, після чого звернень більше не надходило.
4.02
Об 11.20 надійшов сигнал від жителя про те, що біля 5 корпусу на вул. Регенераторній вдарили припаркований автомобіль. Заявник сказав, що це пошкодження його машині було нанесено недавно. Попросив патруль посприяти в пошуку винуватця і перевірити, чи не надходила інформація про подію від очевидців.
5.02
О 17.50 з КПП 2 патрулю повідомили про напад на охоронця. Конфлікт стався між черговим на КПП і таксистом, екстрено була викликана ДСО, але таксист забрав пасажирку і поїхав до приїзду служби.
6.02
О 15.10 надійшов сигнал з КПП 3 про двох молодих чоловіків, які пройшли на територію без заявки в один з барів, розташованих в комплексі. На зауваження охорони не реагували, і через те, що охоронець не міг покинути КПП, молодих людей затримав патруль. З ними провели бесіду і вивели за територію комплексу.

Новини

Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»
Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»

Відкрито збір коштів на реконструкцію окремих об’єктів ЖК «Комфорт Таун». Це ті витрати, які не входять в базовий щомісячний тариф, і які мають цільове призначення.

Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун
Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун

Територіальна оборона разом із охороною комплексу працюють 24/7 заради безпеки та спокою наших мешканців.

Завантажте наш додаток