Перший тиждень весни без особливих пригод. Звіт охорони

Опубліковано: 11.03.2021 12:46:04
Перший тиждень весни без особливих пригод. Звіт охорони

1.03
О 6.45 надійшов виклик з КПП 3 - чоловік пройшов під шлагбаумом, без пред'явлення ключів або заявки, на зауваження охорони на посту не реагував. 

Патруль затримав чоловіка на території. При розмові з'ясувалося, що він був в гостях і поїхав на таксі, залишивши машину в комплексі, і тепер хотів її забрати. Патруль вивів гостя на КПП, щоб для нього була складена заявка за правилами комплексу.
О 14.15 жителі 11 корпусу на вул. Регенераторній поскаржилися на гарячу лінію на шумні роботи. Патруль прийшов за вказаною адресою, проте не виявив джерела шуму, двері за вказаною в заявці адресою також не відкрили.
2.03
О 8.40 надійшов виклик від мешканців 14 корпусу. За словами заявника, невідомий чоловік ходив біля під'їзду, потім зайшов в парадне і пройшовся по поверхах. Патруль оперативно відреагував на звернення. В результаті дійсно зустрів чоловіка, який виявився співробітником поліції і відпрацьовував оперативну інформацію.
О 17 годині на гарячу лінію надійшло повідомлення про конфліктну ситуацію, що розгорілася між сусідами на побутовому грунті. Патруль провів бесіду і врегулював ситуацію мирним шляхом.
4.03
Близько 7 ранку надійшов виклик від жительки 2 корпусу на вул. Регенераторній, яка повідомила, що хтось намагається проникнути в її квартиру. Патруль на місці застав співробітників поліції, які в ході оперативно-слідчих дій намагалися потрапити в квартиру, але господиня не відкривала їм двері.
О 10.45 патруль разом зі співробітниками керуючої компанії виявили, що недалеко від 9 КПП вивантажують сміття з машини в контейнер. Вантажна машина заїхала на територію комплексу вже зі сміттям, і не дивлячись на запевнення дівчини, яка з'явилася пізніше і наполягала на тому, що будівельні відходи виносили з її квартири, патруль і співробітники керуючої компанії зафіксували зворотне і склали акт.
О 20.15 на гарячу лінію надійшов сигнал про те, що на території комплексу, орієнтовно біля КПП 2, пропала маленька дівчинка. Були задіяні всі патрулі, пересування дівчинки відстежив диспетчер відеоспостереження і скоординував дії охорони. Через 15 хвилин дитину знайшли і повернули батькам.
5.03
О 6.15 жителі повідомили на гарячу лінію про чоловіка, який риється в сміттєвому баку біля 14 корпусу. Патрульні виявили чоловіка, який, як з'ясувалося, не був жителем комплексу, і вивели його за територію.
Увечері патруль двічі виходив за скаргами на поведінку неповнолітніх, які шумно і зухвало поводилися, зробиа зауваження і провів роз'яснювальну бесіду з молоддю.
6.03
Жителі 14 корпусу поскаржилися на дуже гучну музику сусідів з 4 під'їзду. Крім патруля жителі також викликали поліцію і написали колективну скаргу.
А близько 18 години з КПП 3 надійшов виклик - чоловік пройшов на територію без заявки, на зауваження охорони не реагував. Патруль затримав чоловіка, який поводився агресивно, і був змушений викликати поліцію.
7.03
О 14.30 на гарячу лінію надійшов виклик від жителя будинку на вул. Липи, 6 - він повідомив, що хтось намагається проникнути в його квартиру. Але по прибуттю патруль не виявив сторонніх в під'їзді.
 

Новини

Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»
Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»

Відкрито збір коштів на реконструкцію окремих об’єктів ЖК «Комфорт Таун». Це ті витрати, які не входять в базовий щомісячний тариф, і які мають цільове призначення.

Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун
Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун

Територіальна оборона разом із охороною комплексу працюють 24/7 заради безпеки та спокою наших мешканців.

Завантажте наш додаток