Останній тиждень зими. Звіт охорони

Опубліковано: 02.03.2021 04:54:55
Останній тиждень зими. Звіт охорони

22.02
Під час патрулювання території біля 16 будинку на вул. Березневій співробітники охорони виявили таксі, яке стояло на тротуарі під час виконання розвантаження. Зробили зауваження водієві, машина поїхала.

Близько 9 вечора надійшов дзвінок на гарячу лінію - біля 9 корпусу на вул. Регенераторній машина припаркувалася на тротуарі. Патруль знайшов порушника, зробив зауваження водієві і машину перепарковаться.
23.02
О 4.35 на гарячу лінію надійшов виклик від мешканців 7 корпусу - в одному з під'їздів двоє імовірно нетверезих молодих людей поводяться шумно і неадекватно. Патруль виявив двох чоловіків за вказаною адресою і зробив зауваження. Молоді люди вийшли з під'їзду, сіли в машину і поїхали.
О 21.05 надійшло повідомлення від жителів, що біля 2 корпусу невідомий чоловік риється в сміттєвому баку. Як з'ясував патруль, чоловік не був жителем КТ, його проводили за територію комплексу.
26.02
О 23.10 надійшла скарга на сусідів від жителів 3 корпусу на вул. Регенераторній - вони продовжували будівельні роботи в пізній час і дуже шуміли. Патруль зробив зауваження, скарг більше не надходило.
27.02
О 10.20 надійшло повідомлення, що також в 3 корпусі на вул. Регенераторній в вихідний день ведуться ремонтні роботи. Як з'ясував патруль, бригада меблевиків збирала дитяче ліжко - охорона зробила зауваження і нагадала правила комплексу.
О 15.05 надійшов виклик про те, що молодий хлопець вигулював собаку бійцівської породи без повідка і намордника в зоні відпочинку вздовж 17 будинки на просп. Соборності, де в цей же час відпочивали жінки з дітьми. Вони зробили йому зауваження, однак він проігнорував їхнє прохання взяти собаку на поводок. До приходу патруля власник собаки вже пішов, однак охороні вдалося встановити по камерах, куди він подався. Уже в парадному патруль з'ясував, в якій квартирі живе власник собаки. З ним була проведена роз'яснювальна бесіда.
28.02
Близько першої години ночі по гарячій лінії надійшов дзвінок про те, що з автомобіля, припаркованого біля будинку на Липи 6 А, дуже голосно грає музика. Однак після прибуття патруль нікого не виявив.
Трохи пізніше, о 1.35 надійшов повторний виклик. Цього разу автомобіль вдалося застати, патруль зробив зауваження, мешканці вийшли з машини і вирушили додому.
О 12.55 га гарячу лінію звернулися жителі з проханням розібратися з недбайливим водієм, який припаркувався на пішохідному переході біля будинку на просп. Соборності, 17. На зауваження мешканців він не реагував. Патруль оперативно прибув на місце і провів бесіду з водієм, після чого той покинув територію комплексу.
Близько 20-ї години жителі звернулися на гарячу лінію зі скаргою на компанію підлітків, які на футбольному полі біля 17 корпусу переносили лавочки. Патруль виявив групу хлопців і зробив зауваження, після чого вони пішли зі спортивного майданчика.

Новини

Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»
Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»

Відкрито збір коштів на реконструкцію окремих об’єктів ЖК «Комфорт Таун». Це ті витрати, які не входять в базовий щомісячний тариф, і які мають цільове призначення.

Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун
Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун

Територіальна оборона разом із охороною комплексу працюють 24/7 заради безпеки та спокою наших мешканців.

Завантажте наш додаток