Звіт охорони за тиждень. 15-21 березня

Опубліковано: 24.03.2021 11:44:33
Звіт охорони за тиждень. 15-21 березня

18.03
О 3.20 від мешканців 1 корпусу по вул. Регенераторній надійшло звернення на гарячу лінію, що в один з під'їздів проник незнайомий чоловік.

Поводився шумно і неадекватно, розбудив жителів, які затримали його до приходу охорони. З'ясувати, яким чином він потрапив в ЖК, не вдалося - на контакт чоловік не йшов. Його вивели за територію комплексу.
19.03
О 13.00 надійшло звернення від мешканців будинку на просп. Соборності, 17 - один з розташованих там магазинів встановлює неузгоджену вивіску. Патруль, що прибув на місце, запитав, чи є дозвільні документи, і призупинив роботи до узгодження установки.
В 16.03 жителі повідомили на гарячу лінію про те, що біля одного із закладів у будинку на просп. Соборності, 17 троє чоловіків розпивають алкоголь. Патруль зробив зауваження, після чого чоловіки пішли додому.
20.03
В 1.08 на гарячу лінію звернувся житель з повідомленням про хуліганство - невідомий чоловік вдарив ногою припаркований біля будинку на вул. Липи, 6 автомобіль. Коли патруль прибув, виявилося, що чоловік вже поїхав на таксі. Про подію намагалися повідомити власнику авто, але за зареєстрованим в базі телефоном він не відповів.
В 18.27 надійшло повідомлення про те, що в одну з квартир 8 корпусу на вул. Регенераторній намагається проникнути сторонній. Сусіди викликали патруль. Як виявилося, жінка похилого віку приїхала до сина і переплутала квартиру. Її проводили за правильною адресою.
21.03
О 5 ранку з КПП 7 надійшов виклик про те, що невідомий на автомобілі намагається проїхати під опущеним шлагбаумом без заявки нібито до своєї дівчини. Патруль на місці намагався заспокоїти водія і вирішити ситуацію, однак чоловік все-таки проїхав під шлагбаумом. Патруль затримав його біля будинку на вул. Липи, 6 і викликав ДСО. На щастя, обладнання не постраждало. Через годину чоловіка після з'ясування обставин відпустили, він покинув територію.
В 21.02 на гарячу лінію звернувся житель зі скаргою на чоловіка, який на майданчику для вигулу собак вживав спиртне, бив пляшки і поводився неадекватно. Патруль прибув на місце і спробував пояснити, що подібна поведінка в громадських місцях неприпустима і краще було б, якщо б чоловік пішов додому, проте він не реагував на зауваження, вів себе неадекватно. Охороні довелося викликати ДСО для вирішення конфлікту.
22.03
О 10.45 надійшов виклик про загоряння сміттєвого бака біля будинку на просп. Соборності, 17. Патруль оперативно прибув на місце і загасив вогонь. Після про інцидент повідомили співробітникам компанії, що управляє.

Новини

Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»
Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»

Відкрито збір коштів на реконструкцію окремих об’єктів ЖК «Комфорт Таун». Це ті витрати, які не входять в базовий щомісячний тариф, і які мають цільове призначення.

Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун
Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун

Територіальна оборона разом із охороною комплексу працюють 24/7 заради безпеки та спокою наших мешканців.

Завантажте наш додаток