Звіт охорони 15-21 лютого

Опубліковано: 24.02.2021 11:45:23
Звіт охорони 15-21 лютого

Найбільша кількість викликів на минулому тижні надійшло через катання на санках по декоративним гіркам. Співробітники охорони регулярно проводили роз'яснювальні бесіди з дітьми. Крім того, на гарячу лінію телефонували через гучних робіт у вихідні.

15.02
В 13.23 надійшов сигнал про те, що на декоративних гірках біля Соборності, 17 катаються діти. Патруль зробив зауваження, і хлопці з санками пішли.
Аналогічний сигнал надійшов пізніше, о 18 годині.
О 19.38 патрулю надійшло повідомлення, що біля 16 корпусу відбувається конфлікт за участю 3 жінок і чоловіки. Як з'ясувалося, сварка, що переросла у відкриту конфронтацію, сталася через неправильно припарковану автівку. Обидві сторони конфлікту вирішили написати заяву у відділку.
 16.02
В 18.33 надійшов виклик - діти катаються на декоративних гірках. Патруль на місці нікого не виявив.
17.02
Аналогічний виклик з приводу гірки від мешканки будинку на просп. Соборності надійшов о 15.36 і о 19.15.
18.02
О 10.25 надійшло повідомлення про конфлікт на паркінгу між охоронцем і водієм машини. Охоронець попросив водія пред'явити пульт від шлагбаума на підтвердження слів про те, що в даному паркінгу він купив паркомісце. Однак водій відмовився. В результаті, шлагбаум пультом відкрив інший водій. А з паркінгу можливий власник паркомісця встиг вийти до приходу патруля.
20.02
Суботнього ранку мешканка будинку на вул. Липи, 6 поскаржилася на гарячу лінію на проведення сусідами гучних робіт. Патруль обійшов сусідів заявниці, але ремонт на той момент ніхто не виконував.
21.02
О 15.25 на гарячу лінію поскаржилися мешканці 12 парадного будинку на просп. Соборності з аналогічною проблемою - хтось із сусідів робить ремонт у вихідний день. Патрулю вдалося з'ясувати, хто проводить гучні роботи, і провести роз'яснювальну бесіду.

Новини

Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»
Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»

Відкрито збір коштів на реконструкцію окремих об’єктів ЖК «Комфорт Таун». Це ті витрати, які не входять в базовий щомісячний тариф, і які мають цільове призначення.

Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун
Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун

Територіальна оборона разом із охороною комплексу працюють 24/7 заради безпеки та спокою наших мешканців.

Завантажте наш додаток