Компания Комфорт-Таун презентувала свою онлайн-платформу на міжнародній виставці

Опубліковано: 11.06.2021 05:40:25
Компания Комфорт-Таун презентувала свою онлайн-платформу на міжнародній виставці

Керуюча компанія «Комфорт-Таун» взяла участь в міжнародній професійній виставці SMART BUILDING і презентувала свій продукт.

Comfort Town App - ефективна онлайн-платформа для управління багатоквартирними будинками, комунікації, формування нарахувань, обліку комунальних платежів та взаємодії з жителями. 
Мобільний додаток дозволяє жителю з максимальною економією часу і зусиль залишати заявки в керуючу компанію, відстежувати їх статус і бачити коментарі виконавців, отримувати і оплачувати комунальні квитанції, брати участь в житті свого ЖК. 


Для обслуговуючих компаній та ОСББ наш програмний комплекс - це облік жителів, ефективне реагування на звернення, формування квитанцій і швидка обробка платежів, забезпечення комунікації з жителями, прийом показань лічильників, формування документів тощо.


Презентація онлайн-платформи привернула увагу членів асоціацій ОСББ, депутатів і представників муніципалітетів різних областей України, керівників підприємств і забудовників.
Comfort Town App - це не тільки програмний софт, це багаторічний досвід, що став готовим рішенням в сфері ЖКГ. Ми оптимізували робочі процеси і вивели обслуговування клієнтів на новий рівень.

Новини

Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»
Реконструкція об’єктів ЖК «Комфорт Таун»

Відкрито збір коштів на реконструкцію окремих об’єктів ЖК «Комфорт Таун». Це ті витрати, які не входять в базовий щомісячний тариф, і які мають цільове призначення.

Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун
Правила комендантської години в ЖК Комфорт Таун

Територіальна оборона разом із охороною комплексу працюють 24/7 заради безпеки та спокою наших мешканців.

Завантажте наш додаток