Компания Комфорт-Таун презентувала свою онлайн-платформу на міжнародній виставці

Опубліковано: 11.06.2021 05:40:25
Компания Комфорт-Таун презентувала свою онлайн-платформу на міжнародній виставці

Керуюча компанія «Комфорт-Таун» взяла участь в міжнародній професійній виставці SMART BUILDING і презентувала свій продукт.

Comfort Town App - ефективна онлайн-платформа для управління багатоквартирними будинками, комунікації, формування нарахувань, обліку комунальних платежів та взаємодії з жителями. 
Мобільний додаток дозволяє жителю з максимальною економією часу і зусиль залишати заявки в керуючу компанію, відстежувати їх статус і бачити коментарі виконавців, отримувати і оплачувати комунальні квитанції, брати участь в житті свого ЖК. 


Для обслуговуючих компаній та ОСББ наш програмний комплекс - це облік жителів, ефективне реагування на звернення, формування квитанцій і швидка обробка платежів, забезпечення комунікації з жителями, прийом показань лічильників, формування документів тощо.


Презентація онлайн-платформи привернула увагу членів асоціацій ОСББ, депутатів і представників муніципалітетів різних областей України, керівників підприємств і забудовників.
Comfort Town App - це не тільки програмний софт, це багаторічний досвід, що став готовим рішенням в сфері ЖКГ. Ми оптимізували робочі процеси і вивели обслуговування клієнтів на новий рівень.

Новини

Звіт охорони за тиждень. 15-21 березня
Звіт охорони за тиждень. 15-21 березня

18.03
О 3.20 від мешканців 1 корпусу по вул. Регенераторній надійшло звернення на гарячу лінію, що в один з під'їздів проник незнайомий чоловік.

Перший тиждень весни без особливих пригод. Звіт охорони
Перший тиждень весни без особливих пригод. Звіт охорони

1.03
О 6.45 надійшов виклик з КПП 3 - чоловік пройшов під шлагбаумом, без пред'явлення ключів або заявки, на зауваження охорони на посту не реагував. 

Завантажте наш додаток